Líčení podle barvy očí

27. march 2011 at 12:54 |  Líčení


Jak se nalíčít aby tvoje krásný očka co nejvíc vynikly? Tady jsem pro vás našla pár typů ;)

Pro modré oči:
K modrým očím se skvěle hodí ty s levandulovým nádechem, neutrální barvy, ale také stíny lehce dohněda či jemně růžové.
Pro netradiční večerní líčení můžete sáhnout po modré řasence, barva vašich očí krásně vynikne. Nebojte se experimentovat s kouřovými stíny - můžete zvolit klasicky šedé, ale také tmavě modré či fialové. Dovolit si můžete i metalické barvy, a to jak zlaté, tak i stříbrné odstíny.
Nezapomínejte na rty - naneste na ně matnou rtěnku v neutrálním broskvovém odstínu. Líčení dolaďte tvářenkou v co nejpřirozenějším odstínu.

Pro hnědé oči:
Tmavě hnědým očím velmi prospívají kouřové stíny, a to šedé, zelené, ale třeba i tmavě modré. Dovolit si můžete klidně i tmavé oční linky, včetně černých.
Středně hnedým očím - dovolit si mohou stíny prakticky jakékoli barvy. Zkuste třeba kombinovat neutrální barvy s metalickými, vaše oči budou krásně prozářené.
Pokud máte světle hnědé oči, vyhýbejte se černým linkám. Mnohem vhodnější jsou pro vás linky hnědé. Na víčka můžete nanést neutrální stíny, ale také zelené, jemně hnědé, bronzové či zlatavé.

Pro zelené oči:
Máte-li zelené oči, zkuste zaexperimentovat u očních stínů s různými odstíny fialové - vaše oči krásně vyniknou. Čemu byste se naopak měla vyhnout, jsou jakékoli modré oční stíny či linky.
Pokud toužíte po metalických odstínech, zapomeňte na stříbrnou a raději sáhněte po zlaté nebo bronzové. Zkombinujte tyto barvy s tmavě hnědou nebo zelenou.
Podobně jako ženy se světle hnědýma očima byste se měla vyvarovat černých linek. Volte raději čokoládově hnědé nebo šedé.
xoxo LA-RA

 

2 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement