Co dělat když je NUDA?

27. march 2011 at 12:18 |  Nezařazené
1) Staň se hvězdou:
Prolistuj si nějaký časopis (ELLE, BAZAAR, InTouch, atd..) a vyber si nějakou modelku nebo hvězdu. Prohlížej si ten obrázek asi tři minuty a představuj si, že jsi právě tou hvězdoua stojíš před objektivem. Potom zavři oči a v duchu mysli na to, co dalšího se odehrává.
To, co je vidět na fotce, je jen výřez a ty (jako hvězda) jsi uprostřed. Jsi jediná, kdo ví, co se děje napravo a nalevo od té fotky. Možná stojí nový přítel, Orlando Bloom, Taylor Lautner, nebo kdokoliv jiný, vedle tebe?
Nech prostě svoji fantazii volnost, jako nová hvězda se určitě nebudeš na hollywoodském nebi nudit! :))

2) Změň svůj každodenní život:
Každý den vstáváš v 6:30? Jdeš se vysprchovat, jíš müsli a piješ k snídani čaj? Pak si nandáš hodinky? To je jasné, rituály každodenního života a zvyklosti rychle znudí.
Koneckonců víš přesně, co se vzápětí stane. Pokud ale změníš svoje zaběhnuté rituály, může se dokonce i obyčejný školní den stát akční napínavou jízdou.
Jak by to mělo vypadat? Místo müsli si dej k snídani kousek čokolády, neber si hodinky a jdi do školy o deset minut dřív. Najednou cestou potkáš úplně jiné spolužáky.
Kromě toho se musíš dívat na pouliční hodiny nebo se ptát ostatních, kolik je h. V každém případě si velmi rychle všimneš ve svém známém okolí úplně nových věcí a všechno ti bude připadat jiné. :)

3) Zhasni světlo:
Až budeš příště ležet znuděně na posteli, tak rychle zhasni svštlo a zkus se zorientovat ve tmě. Kde stojí psací stůl? Co všechno a v jakých místech se povaluje na zemi? Přes co bys mohla snadno upadnout? Jak najdeš nejsnažší cestu ke dveřím? Najednou se tvůj vlastní pokoj stane pro tebe úplně cizím územím. Všechno musíš otestovat a znovu poznat a máš pocit, že se tu vůbec nevyznáš, To může být dobrodrůžo. ;))

4) Nahraj si písničku nebo klip:
Máš nějakou oblíbenou písničku? Nemusíš být přímo Vanessa Hudgens, Beyoncé nebo Taylor Swift, stačí troška odvahy a můžeš si sama naspívat svůj nejmilejší hit.
Na netu si najdi text songu, který sis vybrala. Pak už stačí vzít do ruky diktafon, nebo jiné zařízení, který nahraje tvůj výkon, a můžeš se pustit do akce!!
Jestli se nestydíš můžeš si vytvořit i vlastní klyp. Nahraj se na kameru, nebo na telefon. Pokud se ti dílo povede, pochlub se svým kámoškám. třeba je to inspiruje. :)

5) Namaluj svou partu:
Všichni kamarádi odjeli a ty nevíš, co dělat? Zkus svou paru namalovat, nebo udělej koláž ze společných fotek. Představ si vás při různých činnostech a pokus se to přenést na papír. Můžeš taky použít snímky hvězd z časopisů a jejich obličeje vyměnit za tváře tvých přátel. :)
Výrobek pak můžeš věnovat některému z kamarádů jako netradiční dárek. Určitě je to potěš! :))

6) Zacvič si:
Jestli nemáš do čeho píchnout, a začínáš být protivná i sama sobě, protáhni si tělo a pusť se do cvičení. Když bude hezké počasí, využij toho a jdi si ven zaběhat, zajezdit na kolečkáčích nebo si vyjeť na kole. Čerství vzduch a sluníčko tě nabije energií.
Pokud prší, zasportuj si doma! Typy na cvičení můžeš najít v různých časácích nebo na netu ;)
Aby ti to šlo lépe pusť si k tomu svou oblíbenou hudbu.
Nejen že zaženeš nudu, uděláš také něco pro svoje zdraví, ale budeš i sexy do plavek ;))

7) Beauty odpoledne:
Samota nemusí přinášet nudu, konečně máš čas jen sama na sebe a můžeš vyzkoušrt různé beauty tryky. :) Nmíchej si domácí pleťovou masku, udělej si manykůru, pedikůru, zkus nové líčení nebo účes. Věnovat se můžeš i svému šatníku. Prober věci, co už nenosíš a zkus nové kombinace.
Nebo si sama vylepši ztarší kousky různým zdobením, či nášivkami, tak získáš zaručený originál. :))
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 MixMelouneQ♥ MixMelouneQ♥ | Web | 27. march 2011 at 12:26 | React

Krásný blog:) ja mam autorsky;)Jestli chceš mrkni ke mě a hlasuj v prvním článku v anketke:) dakujem♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement